Bistrans EN
Bistrans DE
Bistrans PL
transport
transport
transport
transport

Ukryci w chłodni nielegalnie przekroczyli granicę 28-04-16

Patrol Straży Granicznej zatrzymał samochód ciężarowy, wytypowany do kontroli na podstawie analizy przeprowadzonej przez funkcjonariuszy z Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej i Służby Celnej.

Funkcjonariusze z Placówki SG w Rutce-Tartak 19 kwietnia zatrzymali 8 obywateli Wietnamu, którzy nielegalnie przekroczyli polsko-litewską granicę. Mężczyźni byli ukryci w samochodzie typu chłodnia, zarejestrowanym jako auto ciężarowe do przewozu śmieci. Zatrzymano również kierowcę, który przewoził cudzoziemców.

Patrol Straży Granicznej zatrzymał samochód ciężarowy, wytypowany do kontroli na podstawie analizy przeprowadzonej przez funkcjonariuszy z Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej i Służby Celnej. Pojazd przemieszczał się na trasie Budzisko – Suwałki.

W trakcie szczegółowej kontroli funkcjonariusze SG w przestrzeni ładunkowej samochodu ujawnili 8 obywateli Wietnamu. Mężczyźni w wieku od 17 do 35 lat nie posiadali przy sobie żadnych dokumentów uprawniających ich do wjazdu i pobytu w Polsce. Przez granicę przewiózł ich nielegalnie 44-letni bezpaństwowiec, mieszkający na stałe w Estonii.

Obywatele Wietnamu i kierowca zostali zatrzymani. Trwają czynności wyjaśniające.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą lub macie jakieś pytania prosimy o kontakt z naszym biurem

skontaktuj sie z naszym biurem>>