Bistrans EN
Bistrans DE
Bistrans PL
transport
transport
transport
transport

DFDS rośnie w siłę na trasie z Holandii do Norwegii 28-04-16

Imponujące wzrosty udało się uzyskać na trasie z Rotterdamu do Oslo oraz innych portów położonych wzdłuż zatoki Oslofjorden. Po porównaniu danych dotyczących przewozu ładunków drobnicowych na początku tego roku z analogicznym okresem roku ubiegłego okazuje się, że liczby uległy podwojeniu.

Jak wyjaśnia Harald de Vos z DFDS, już w ubiegłym roku prognozowano, że ten serwis będzie rósł w siłę i że należy bardziej się skoncentrować na tym segmencie. Współpraca z kilkoma biurami przyniosła oczekiwane rezultaty. Połączenie to staje się coraz bardziej atrakcyjne dla przedsiębiorców, którzy do tej pory korzystali z połączenia drogowego. Osiągnięte rezultaty utwierdzają w przekonaniu DFDS, że rozwijanie tego serwisu było właściwym posunięciem.

„Byliśmy w stanie zaproponować dobry, konkurencyjny serwis do Norwegii i razem z zespołem Pera Møllera z Norwegii będziemy nadal się na tym koncentrować” - powiedział Harald de Vos.

W tej chwili DFDS operuje na trasach z Rotterdamu do Norwegii trzema jednostkami. Wypływają z holenderskiego portu w kierunku stolicy Norwegii we wtorki i soboty. Dodatkowo w sobotę z Holandii wypływa statek do Moss, Larvik i Kristiandsand.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą lub macie jakieś pytania prosimy o kontakt z naszym biurem

skontaktuj sie z naszym biurem>>